wtorek, 8 maja 2012

Imaginy

Okej więc wstawiam tu moje dwa pierwsze imaginy. Jeden z nich jest normalny, a drugi jest ze zrytą końcówką .
A więc o to ten normalny:
Byłaś zwykłą , szaloną 16-latką. Marzyłaś o tym, żeby spotkać chłopców z One Direction, którzy byli twoimi idolami. Niestety mieszkałaś w Polsce , a do Polski nikt nie przyjeżdża.
- [ T. I ] dostałem awans - powiedział twój tato po powrocie z pracy.
- To świetnie-odpowiedziałaś obojętnym tonem głosu i skierowałaś się w strone pokoju.
- No właśnie nie do końca. Będziemy musieli się przeprowadzić- oznajmił ojciec.
- Co? Nie możecie mi tego zrobić! Mam tutaj przyjaciół , szkołe ! - wykrzyczałaś i pobiegłaś do siebie.  Wiedziałaś, że miałaś przeprowadzić się do Londynu . Wiedziałaś też , że będą tam chłopcy z twojego ulubionego zespołu. Jednak nawet to nie podnosiło cię na duchu. Mimo twoich sprzeciwów i tak się przeprowadziliście. Naszczęście były wakację więc mogłaś się spokojnie zaklimatyzować.
- [T.I ] mam dla ciebie prezent. Za to, że byłaś taka dzielna-powiedziała twoja mama kładąc kopertę na twoim biurku . Kiedy wyszła z pokoju podeszłaś do niej i ja otworzyłaś. Zobaczyłaś bilet na koncert One Direction! Zaczęłaś skakać po pokoju i piszczeć. Koncert miał odbyć się nazajutrz więc jak najszybciej poszłaś spać. Kiedy tylko się obudziłaś zaczęły się przygotowania. Nie mogłaś wciąż uwierzyć w to,że zobaczysz swoich idoli na żywo. Kiedy poszłaś w miejsce koncertu było tam już mnóstwo fanek. Próbowałaś się przez nie przecisnąć jednak na darmo. Zrobiło cię się słabo więc usiadłaś na krawężniku gdzie nikogo nie było.
- Wszystko w porządku ? - sptytał ktoś z tyłu.
- Tak , tak. Po prostu te dziewczyny tak się cisną , że nie idzie wytrzymać - powiedziałaś . Odwróciłaś się i zobaczyłaś , że za tobą stoi Harry. Z wrażenia, aż się potknęłaś.
- O mój Boże-powiedziałaś.
- Po prostu Harry- zaśmiał się chłopak.
- [ T.I ] - przedstawiłaś się.
- Miło mi cię poznać. Na pewno wszystko okej ? - spytał Harry.
- Mój idol właśnie stoi przede mną i mówi do mnie i w dodatku to nie jest sen. I ty się pytasz czy wszystko w porządku ? - nadal nie mogłaś uwierzyć w to co się dzieje.
- Czyli w porządku . Gdzie masz miejsca? -spytał Hazza wskazując na bilet , który trzymałaś w ręce.
- Pierwszy rząd. Zaraz pod sceną. Bez problemy będę mogła na nią wbiec i was porwać więc radze uważać  -powiedziałaś. Hazza znów się zaśmiał. Rozmawialiście jeszcze przez pare minut. Nagle Zayn krzyknął :
- Styles! Spóźniony!
Niall widząc , ze Harry stoi z tobą szturchnął Zayn'a. Fanki zauważyły Harr'ego i rzuciły się na niego . Chłopak musiał szybko wbiec do budynku. Nawet się nie pożegnaliście. Podczas koncertu Harry ciągle spoglądał na ciebie . Gdy wróciłaś do domu było ci bardzo przykro bo wiedziałaś , że już nigdy nie zobaczysz Harr'ego. Ze łzami w oczach zasnęłaś. Następnego dnia cały dzień chodziłaś przygaszona.
-[ T.I ] zejdź proszę na dół. Zaprosiłam sąsiadów na grilla .- powiedziała twoja mama. Zrobiłaś tak jak kazała mimo, że wcale nie miałaś na to ochoty. Kiedy zeszłaś na dół zobaczyłaś , że wszyscy są w wieku twoich rodziców. Nagle z salonu wyszła piątka chłopców. Tak to byli oni. Chłopcy z One Direction. Szybko podbiegłaś do Harrego i mocno go przytuliłaś. Spędziliście ten wieczór na twoim tarasie. Pare dni później zostałaś dziewczyną Harr'ego , a z resztą zespołu przyjaźniłaś się.

Drugi :


Masz 17 lat. Louis Tomlinson to twój chłopak . Poznałaś go na jednym z koncertów.Wybraliście się na romantyczny spacer. Spacerowaliście za ręce wzdłuż alei. Bardzo się kochaliście.
- Wiesz, że cię kocham marcheweczko ? - powiedział do ciebie Lou.
- Ja też cię kocham wariacie -odpowiedziałaś wtulając się w niego.
Nagle zaczął padać deszcz. Uwielbiałaś go. Zaczęliście biec w kierunku altanki , żeby się schować przed kroplami wody. Lou powoli zbliżał się do ciebie, a ty do niego. Wasze usta styknęły się kiedy nagle zazdrosna fanka przejechała Was traktorem .Taaaaak wiem, że są beznadziejne ale :
- wymyślałam je w szkole na lekcjach
- są to tak jak mówiłam PIERWSZE takie imaginy więc proszę o wyrozumiałość .
Z czasem nabiorę wprawy i napisze jakieś superrrrr fajneeeeeeee. ;d
Więc piszcie czy Wam się podoba i z kim chcielibyście kolejneeee :)

2 komentarze:

  1. Mi się baaaardzo podobają <3
    A następne mogą być np. z Harrym , bo z Harrym ci fajnie wyszedł ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej wbiłam tu przypadkowo i muszę ci powiedzieć, że wybrałaś bardzo fajną tematykę. Robisz błędy to fakt, ale nie sadzisz ich, aż takich jak niektórzy. Przeczytałam wszystko i tak samo twojego drugiego bloga :) Wielbię Niall'a, więc od razu mi się spodobało. Szkoda tylko, że rozkręciło się to tak szybko :( Trochę szkoda, ale poza tym wszystko jest cacy stuk, stuk. Jeśli możesz to napisz o Zaynie albo Niall'u :D Byłabym happy jak nie wiem, co xD

    OdpowiedzUsuń